Kontakter till Seniorval.se

Initiativtagare

 

      

Fanny Falkenberg
fanny.falkenberg@seniorval.se

 

     
   

Pernilla Kristofferson
pernilla.kristofferson@seniorval.se

 

 

Kundansvariga 

 

   
   

Maria Ulander
maria.ulander@seniorval.se

     
   

Charlotta Fridsell
charlotta.fridsell@seniorval.se

     
      

Sara Asp
sara.asp@seniorval.se
 

     
   

Johanna Williams
johanna.williams@seniorval.se

 

Redaktionen

 

      

Petra Hedbom
petra.hedbom@seniorval.se

 

     
   

Maria Gregfelt
maria.gregfelt@seniorval.se

  


E-post: info@seniorval.se

Telefonnummer:070-857 04 70 
(Dessa nummer går till Seniorval.se. För kontakt med ett boende, hemtjänst eller annan verksamhet hänvisar vi till vår söktjänst

Besök oss på Facebook

Du är alltid välkommen att ta kontakt med oss om du har frågor eller funderingar. Du får också gärna hör av dig om du har förslag på områden som du tycker att vi borde belysa här på sajten.

Om du har frågor kring en specifik verksamhet eller ett boende ska du inte kontakta Seniorval.se utan ta kontakt med den aktuella verksamheten eller boendet i fråga. Du hittar kontaktuppgifter här. Seniorval.se driver inga egna verksamheter/boenden.

Postadress:
Senior Life AB
Banérgatan 10, 2tr
115 23 Stockholm

Skicka ett meddelande till Seniorval.se