Kontakter till Seniorval.se

Initiativtagare

 

      

Fanny Falkenberg
fanny.falkenberg@seniorval.se

 

     
   

Pernilla Kristoffersson
pernilla.kristoffersson@seniorval.se

 

 

Kundansvariga 

 

   
   

Maria Ulander
maria.ulander@seniorval.se

     
     

Johanna Williams
johanna.williams@seniorval.se

     (Förändrarledig)
      


 

     
     

Redaktionen

 

    

Maria Gregfelt

maria.gregfelt@seniorval.se

     

 

   

Projektledare

                                                      

                                          

        

Lisa Thambert
lisa.thambert@seniorval.se

     
     

 


Du är alltid välkommen att ta kontakt med oss om du har funderingar. Du får också gärna hör av dig om du har förslag på områden som du tycker att vi borde belysa här på sajten.

Postadress:
Senior Life AB
Banérgatan 10, 2tr
115 23 Stockholm

070 857 04 70
info@seniorval.se
Besök oss på Facebook

Observera att vi på Seniorval.se inte kan hjälpa till med jobb inom äldreomsorgen, svara på frågor kring en specifik verksamhet eller boende. Då ska du ta kontakt med den aktuella verksamheten eller boendet i fråga. Du hittar kontaktuppgifter här. Seniorval.se driver inga egna verksamheter/boenden.